Inovance Teknoloji

 

Inovance Grubu 2003 yılında Çinin en başarılı ekonomik bölgelerinden birinde yer alan Shenzen şehrinde kuruldu.2010 yılından itibarenShenzen borsasında işlem görmeye başlayan grup; Satış gelirlerindekive personel sayısındaki hızlı büyüme ile Forbes dergisi tarafından satışları 1 Milyar $ ın altında olan asya pasifik şirketleri arasında 2014 yılında ödüle layık bulundu (Forbes 2016 Best).

Genç ve dinamik bir organizasyon olarak grup gelecek hedeflerini yakalamak üzere etkili bir yapı oluşturdu. Amacı yakın işbirliği içerisinde olduğu iş ortakları aracılığıyla son kullanıcıların beklentilerine daha hızlı ve etkin cevap vererek endüstriyel otomasyon ürünleri ve çözümleri konusunda lider üreticilerden birisi olmaktır.

Inovance grubu ile çalışan müşteriler sadece dünya çapında üretim tesislerinde üretilen ürünlere değil aynı zamanda konusunda uzman kişiler tarafından sunulan ve esnek üretim teknikleri ile desteklenen özgün çözümlere de ulaşırlar.

Monarch; Asansör ve Yürüyen Merdiven kontrolü konusunda özgün çözümler üreten uzmanlaşmış iş birimimizdir

 

 

Sürekli Gelişme !

 

Yıllık ortalama %23,5 luk büyüme hızıyla Inovance Group 2015 yılında 441 milyon dolarlık satış geliri elde etmiştir.Grup sürekli gelişme sayesinde bir yandan endüstriyel otomasyon sektöründe yeni ürünler sunarken diğer yandan elektrikli araç ve hafif raylı araçlar için yenilikçi çözümler üretmiştir. Kurulduğu 2003 yılından bu yana rekabetçi çözümler sunma konusunda önemli ilerlemeler kaydeden Inovance çeşitli endüstriler için geniş bir spektrumda çok sayıda invertörler üretip müşterilerine teslim etmiştir.

 

 

 

 

Endüstri İçin Çözümler

 

Grup aşağıda belirtilen farklı endüstriler için özgün ve komple çözümler sunar:

 

 Asansörler & Yürüyen Merdivenler

 Plastik Enjeksiyon Makinaları 

 Tekstil Makinaları  

Kompresörler 

Vinç Uygulamaları  

Baskı ve Paketleme makinaları

Robotikuygulamaları

Elektrikli araçlar

Hafif raylı sistemler

 

 

Teknoloji Şirketi

 

 
 

AC Sürücüler

 

 
 

 Servolar

PLC

 

  Robotics
 

Çok eksen uygulamaları

Robotik & Hareket Kontrolü

 

 
 

HMI

 

 
 

Orta Gerilim Sürücü

 

 
 

Elektrikli Araç İnvertörleri

 

 

Daima Öncü !

 

Grup, endüstriyel uygulamalardaki öncülüğünü sürdürebilmek için satış gelirlerinin %10 unu Ar-Ge faaliyetleri için ayırmaktadır. Bu amaçla %80 i yüksek düzeyli 700 civarında mühendis istihdam edilmiştir.

Grup Ar-Ge faaliyetlerini şu üç alanda yoğunlaştırmıştır: Temel teknolojiler, ürün geliştirme ve endüstriyel uygulamalar. Ar-Ge tarafından son yıllarda geliştirilen temel teknolojiler ürünlerimizin teknik performans ve güvenilirliğine katkı sağlayan entelektüel varlığımızdır. Tüm bunlar tasarım modellemesi, performans analizi, test ve kalite güvencesi tekniklerini içeren titiz bir mühendislik sürecine tabidir.

 

 

Mükemmel Ar-Ge Tesisleri

 

Yeni ürünler grubun Ar-Ge ekipleri tarafından en gelişmiş yazılımlar(Pro Engineer,Mentor Flotherm,AnSoft,Windchill PLM) kullanılarak tasarlanır. Beta ürünlerin çevresel,mekanik,termal ve motor performansları tasarım hedeflerini doğrulamak için test edilir.

 

 

Dayanıklılık

İklim Odası

Titreşim & Şok

High Speed Dyno

 

 

EMC & LVD Lab

Motion Servo Test

EMC Surge

Conducted Emission

 

 

Sertifikalar

 

Gelecekte daha iyi düzenlenmiş piyasalar için sertifikaların önemine güvenen grubun en yeni ürünleri daima güncel CE ve UL standartlarına uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Bu amaçla Ar-Ge bölümü fonksiyonel güvenlik için ; Alman TÜV şirketleri , UL onaylı test laboratuarları,TÜV Rheiland. Asansör güvenliği için Liftinstitute gibi uluslarası tanınmış test kuruluşları ile çalışır.

 

ISO9001 ISO9001 ISO9001
 ISO9001  ISO9001  ISO9001

 

 

Dünya Çapında Üretim

 

Tower  

Suzhou da kurulu ISO 9001 sertifikasına sahip üretim tesislerimiz dünya standartlarında ürünler için gerekli modern ekipmanlarla donatılmıştır. Üretim tesislerimiz sektörün isteklerine hızlı ve etkin cevap verebilmek amacıyla sürekli gelişme tekniklerinin uygulanmasına odaklanmıştır.

 

Tedarik zinciri yönetimi

Kalite, Sevkiyat ve maliyetlerimizi daha yakından kontrol ederek esneklik ve güvenilirliğimizi arttırıyoruz. Böylece müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılıyoruz.

 

Üretim Kalite Kontrol

Ürünlerimiz ve üretim prosesinin kalitesinden emin olabilmek için otomatik optik test, Sıcaklık testi, bitmiş ürünün yük altında fonksiyon testi gibi testler uyguluyoruz. Yüksek düzeyde süreklilik ve verimliliği sağlamak amacıyla istatistiksel proses kontrol yöntemlerini kullanarak prosesteki sapmaları düzenli olarak ölçüp gerekli düzeltmeleri yapıyoruz.

 

 

ISO9001 ISO14001 ISO14001

 

ISO18001 ISO18001

 

SMT Lines optical inspection Conforma Coating

 Yüzey Montajı Hattı

Otomatik Optik Gözlem

 PCB Kaplama

 

 

NICE Module Assembly NICE Heat Soak Testing MR Cabinet Assembly

 NICE Modül Montajı

NICE Şok Isı Testi

Pano Montajı